Menu
Zamknij

Call of Duty Black Ops (Xbox 360)

Gry na Xbox 360

Opis

Call of Duty: Black Ops to siódma odsłona tytułowej linii gier akcji marki Activision. Tym razem pozostała ona przygotowana przez studio Treyarch, autorów m.in. Call of Duty: World at War.


Akcja omawianej pozycji rozgrywa się w takich lokacjach, jak Kuba, Arktyka i Wietnam. Wątek fabularny pokazuje historie kilku żołnierzy, w których gracz wciela się w kolejnych zadaniach, m.in. Walcząc z Armią Wietnamu Północnego. Nowością jest opcja Create a Class 2.0, dzięki której możemy w pełni spersonalizować swoje wirtualne alter ego. Począwszy od wyglądu bohatera, a na doborze adekwatnych perków kończąc.


Oprócz trybu dla pojedynczego użytkownika, gra posiada także opcję rozgrywki sieciowej, zapewniającą charakterystyczne rodzaje zabawy, jak dodatkowo kooperację dla maksymalnie czterech użytkowników i wsparcie serwerów asygnowanych. Zmiany dosięgły matchmakingu, który jest łatwiejszy dla graczy, by po prostu mogli oni dołączyć do gry ze swoimi przyjaciółmi.


Call of Duty: Black Ops znamionuje się wysokiej jakości oprawą wizualną, a także zróżnicowanymi lokacjami. Co atrakcyjne, niektóre stopnie w trybie single player powstały w oparciu o mapy dedykowane dla rozgrywki wieloosobowej. Podczas zabawy gracz nie jest skazany wyłącznie na piesze wędrówki – gra oddaje do jego dyspozycji także różnorodne pojazdy.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinię

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.