Menu
Zamknij

Call of Duty: Black Ops DOSTAWA 24H TANIA WYSYŁKA KURIEREM !!!

Gry na Xbox 360

Opis

Call of Duty: Black Ops to siódma odsłona tytułowej serii gier akcji producenta Activision. Tym razem pozostała ona przygotowana przez studio Treyarch, autorów m.in. Call of Duty: World at War.


Akcja omawianej pozycji rozgrywa się w takich lokacjach, jak Kuba, Arktyka oraz Wietnam. Wątek fabularny prezentuje historie kilku żołnierzy, w których gracz wciela się w kolejnych zadaniach, m.in. Walcząc z Armią Wietnamu Północnego. Nowością jest opcja Create a Class 2.0, dzięki której możemy w pełni spersonalizować swoje wirtualne alter ego. Począwszy od wyglądu bohatera, a na doborze optymalnych perków kończąc.


Oprócz trybu dla pojedynczego użytkownika, gra mieści także opcję rozgrywki sieciowej, zapewniającą typowe rodzaje zabawy, jak dodatkowo kooperację dla maksymalnie czterech użytkowników i wsparcie serwerów dedykowanych. Zmiany dosięgły matchmakingu, który jest łatwiejszy dla graczy, aby po prostu mogli oni dołączyć do gry ze swymi przyjaciółmi.


Call of Duty: Black Ops charakteryzuje się wysokiej jakości oprawą wizualną i różnorodnymi lokacjami. Co atrakcyjne, niektóre stopnie w trybie single player powstały w oparciu o mapy przeznaczone dla rozgrywki wieloosobowej. Podczas zabawy gracz nie jest skazany tylko na piesze wędrówki – gra oddaje do jego dyspozycji także rozmaite pojazdy.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinię

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.