Menu
Zamknij

FIFA 22 PS5 od 269

Gry na PS5

Opis

W grze EA SPORTS™ FIFA 22 każdy moment na boisku jest ulepszany przez HyperMotion, technikę rozgrywki, która ma za zadanie w pełni wykorzystać możliwości PlayStation 5. Łącząc takie rozwiązania, jak Advanced 11v11 Match Capture i uczenie maszynowe, HyperMotion sprawia, iż dzięki rzeczywistym danym o ruchu profesjonalnych piłkarzy w najszczególniej zaciętych meczach, rozgrywki w FIFA 22 są najbardziej realistyczne, responsywne i płynne w całej historii tej kolekcji.

W nowym sezonie innowacji powracają klasyczne tryby gry: Możesz stworzyć własny klub w trybie kariery, poczuć nostalgię dzięki kartom FIFA Ultimate Team Heroes oraz zdobywać nagrody za umiejętności prezentowane w nowej wersji rozgrywek ulicznych VOLTA FOOTBALL


technologia ROZGRYWKI HYPERMOTION

całkowita nowość w EA SPORTS FIFA, wyłącznie na konsolach następnej generacji, HyperMotion po raz pierwszy w historii integruje dwie technologie, rewolucjonizując rozgrywkę futbolową:


Advanced 11v11 Match Capture

Kombinezony Xsens po raz pierwszy umożliwiają przechwytywanie ruchu 22 profesjonalnych piłkarzy grających w meczach rywalizacyjnych. Zgromadzone dane o prawdziwym ludzkim ruchu odpowiadają za sposób poruszania się drużyn, a także poszczególnych zawodników w całej grze FIFA 22.Uczenie maszynowe

nowoczesny chroniony algorytm uczenia maszynowego wykorzystuje dane z ponad 8,7 miliona zarejestrowanych klatek ruchu i w czasie rzeczywistym wytwarza na ich podstawie nowe animacje, które pozwalają graczom poznać żywego futbolu w różnych sytuacjach.Autentyczny ruch całej drużyny

bezprecedensowe kombinezony Xsens po raz pierwszy pozwalają na przechwytywanie ruchu 22 piłkarzy grających w rzeczywistych meczach rywalizacyjnych. Dane pozyskane przy każdym dotknięciu, bloku, sprincie i pojedynku pozwoliły podnieść jakość animacji w stopniu nieprzeciętnym dotychczas w FIFA, a zwiększenie dynamiki rozgrywki, a także wyostrzenie responsywności i cech fizycznych graczy poskutkowało uzyskaniem najmocniej realistycznego ruchu w historii serii.


ML - Flow

Nasz algorytm uczenia maszynowego całkowicie rewolucjonizuje animację w grach sportowych, gwarantując obszerniejszą płynność i realizm. Wykorzystując informacje z ponad 8,7 miliona klatek zarejestrowanych przez Advanced 11v11 Match Capture, algorytm uczy się, a następnie w czasie rzeczywistym generuje na ich podstawie świeże animacje pozwalające graczom na ulepszone dopasowanie tempa kroków i biegu, które przekładają się na płynniejszą kontrolę nad piłką oraz skrupulatniejsze strzały.


Taktyczna SI

Dzięki mocy obliczeniowej PlayStation 5 taktyczna SI nadaje głębszą inteligencję wszystkim 22 zawodnikom, umożliwiając każdemu z nich lepsze zrozumienie formacji, a także ruchu własnej drużyny i przeciwników, tym samym przenosząc rozgrywkę na wyższy poziom taktycznego realizmu.

Zawodnicy ataku potrafią dzisiaj podejmować choćby 6 razy więcej decyzji na sekundę, co daje im udoskonalone rozeznanie w przypadku, efektywniejsze budowanie akcji, a także skraca ich czas reakcji w sytuacji utraty kontroli nad piłką przez którąkolwiek ze stron. Z kolei dzięki ulepszonej SI defensywnej drużyny działają dzisiaj bardziej jako jedna całość, zachowując formację w trakcie poruszania się po boisku i krycia pustej przestrzeni.


Dynamiczne walki w powietrzu

Nowa technika interakcji dwóch zawodników synchronizuje ich animacje, kiedy skaczą do walki o piłkę, skutkując obszerniejszym realizmem i udoskonaloną responsywnością. Patrz, jak obrońcy i napastnicy przepychają się, pociągają i szturchają, żeby dojść do dośrodkowań, wybić i dalekich podań. W trakcie walki o piłkę dochodzi często do ostrych starć.Pewna kontrola nad piłką

Dzięki odświeżeniu animacji kontrolowanie piłki w FIFA 22 jest bardziej naturalne i płynne. Dłuższe animacje przy grze na dwa kontakty dają pokaźniejszą kontrolę nad piłkami z powietrza, obszerniejszą zwinność przy przyjmowaniu piłek z ziemi i obszerniejszą siłę w trakcie osłaniania piłki, by otworzyć przed graczami świeże sposoby prowadzenia ataku.


Naturalność zawodników

Dzięki technologii Advanced 11v11 Match Capture nowe animacje zawodników niebędących przy piłce i zachowanie otoczenia pozwala tchnąć w rozgrywkę jeszcze więcej życia. Przeciwnicy rozmawiają, wskazują palcami i ponaglają się nawzajem, co w połączeniu z dynamicznym ruchem i naturalnym zachowaniem tworzy jeszcze większy realizm gry i zezwala na głębszą imersję.


JAK FIFA 22 KORZYSTA Z najnowocześniejszych FUNKCJI PS5

rewolucyjna technologia HyperMotion połączona ze zdolnościami następnej generacji PS5 czyni FIFA 22 odsłoną docenianej serii, którą po prostu musisz mieć.


momentalne czasy wczytywania

Zmaksymalizuj sesje gry i szybciej przechodź z menu do meczu, dzięki potężnemu, wbudowanemu dyskowi SSD PS5.


Odnowione menu główne

FIFA 22 wprowadza nowe, dynamiczne menu główne, z bardziej instynktownym i usprawnionym interfejsem. Menu główne posiada zupełnie nowy wygląd listy znajomych, wyświetlający, kto jest obecnie online i zezwalający Ci momentalnie przejść do meczu online.


Poczuj akcję na boisku poprzez własne dłonie

bezprecedensowy kontroler bezprzewodowy DualSense PS5 przybliża Cię jeszcze bardziej do meczów w FIFA 22. Od strzałów na bramkę i ostrych wślizgów po efekty coraz pokaźniejszego zmęczenia, efekty dotykowe i adaptacyjne efekty „Trigger" pozwalają Ci poczuć mecz w dłoniach, jak nigdy dotąd.


Zmęczenie zawodników

Adaptacyjne efekty „Trigger" PS5 pozwalają wyczuć zmęczenie zawodników, ponieważ coraz trudniej je wciskać wraz ze spadkiem kondycji piłkarza.

Dynamiczne walki w powietrzu

Walka o piłkę w powietrzu jest kluczowym elementem każdego meczu piłkarskiego. Dzięki lepszej technice interakcji dwóch zawodników i efektom dotykowym DualSense, FIFA 22 osiąga nowy poziom realizmu i responsywności. Piłkarze skaczą, żeby sięgnąć dośrodkowań, wybić i dalekich podań.


Fizyka następnej generacji

Efekty dotykowe i model fizyczny następnej generacji w FIFA 22 podkreślają ekscytację związaną ze zdobyciem bramki, dzięki czemu naprawdę czujesz jak piłka wpada do siatki.


Realistyczny dźwięk 3D

Wskazówki dźwiękowe następnej generacji i dźwięk na boisku podkreślają emocje związane z każdym golem i powodują, iż każdy mecz brzmi, jakby gracz stał na boisku. To wszystko i rozszerzony komentarz meczowy, sprawia, że PS5 zagwarantuje wyjątkowo immersyjne wrażenia dźwiękowe w FIFA 22.


Wciągający przebieg meczu

Ciesz się naprawdę immersyjnym przebiegiem meczu – promienie światła są symulowane indywidualnie, tworząc rzeczywiste cienie i odbicia na boisku.


Tętniące życiem stadiony

Stadiony w FIFA 22 zostały w pełni przebudowane na PS5, dzięki temu udało się odtworzyć kultową, autentyczną atmosferę najmocniej znanych miejscówek w świecie sportu.


Dynamiczne oświetlenie i boisko

udoskonalony system oświetlenia dodaje nowe stopnie przezroczystości i szczegółowości w całym meczu. Widać pojedyncze źdźbła trawy, a nowe tekstury murawy zmieniają się dynamicznie przez całych 90 minut meczu.


Bardziej ludzka rozgrywka

Nie można zapominać o ludzkim wymiarze piłki nożnej. W FIFA 22, PS5 pozwala przedstawić prawdziwy atletyzm najlepszych piłkarzy świata oraz pasję i intensywność zachowań kibiców, którzy reagują na wydarzenia na murawie.

opis i fotografie ze strony PlayStation Polska

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinię

PODOBNE PRODUKTY

Gry na PS5, F1 2021 PS5
od 239

5 ofert

F1 2021 PS5

 • Producent Electronic Arts 
 • EAN 5030933124820 
Porównaj
Gry na PS5, Battlefield 2042 PS5
od 269

5 ofert

Battlefield 2042 PS5

 • Producent Electronic Arts 
 • EAN 5030938124887 
Porównaj
Gry na PS5, Star Wars Jedi Upadły Zakon PS5
od 148

2 oferty

Star Wars Jedi Upadły Zakon PS5

 • Producent Electronic Arts 
 • EAN 5030932124227 
Porównaj
Gry na PS5, FIFA 21 Gra PS5
od 289

1 oferta

FIFA 21 Gra PS5

 • Producent ELECTRONIC ARTS 
 • EAN 5030934124577 
Porównaj
Gry na PS5, NHL 22 PS5
od 279

1 oferta

NHL 22 PS5

 • Producent Electronic Arts 
 • EAN 5030936124810 
Porównaj
Gry na PS5, GRID Legends PS5
od 239

3 oferty

GRID Legends PS5

 • Producent Electronic Arts 
 • EAN 5030948124907 
Porównaj

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.