Menu
Zamknij

Fifa 17 (PS4) od 29

Gry na PS4

Opis

PREMIERA: 29.09.2016

Gra FIFA 17 wykorzystuje silnik Frostbite™, jeden z najkorzystniejszych w branży, by umożliwić graczom rozgrywanie meczów wyglądających tak samo, jak w telewizji, i zabrać ich w podróż po nowych piłkarskich światach zamieszkanych przez postacie o wyraźnych charakterach, okazujące prawdziwe emocje.

FIFA 17 wprowadza tryb „Droga do sławy" — wciągającą realistyczną opowieść fabularną z kinową narracją. Gracze wcielą się w postać Aleksa Huntera, obiecującego młodego piłkarza debiutującego w Premier League. W rozgrywce wprowadzono daleko idące zmiany w sposobie myślenia i poruszania się zawodników, fizycznych starciach z rywalami i zachowaniu w ataku, tak żeby gracze mogli zapanować nad każdą chwilą meczu.

Oferta przedsprzedażowa obejmuje:

 • całkowitą grę FIFA 17
 • 5 żetonów FUT Draft*
 • *Dostarczanych po 1 tygodniowo poprzez 5 tygodni.
 • Piłkarza na wypożyczeniu na 8 meczów FUT*
 • *Hazard, Martial, Reus lub Rodriguez
 • nieszablonowe stroje FUT

GRA OPARTA NA SILNIKU FROSTBITE™
Frostbite to jeden z najlepszych silników w branży gier. Dzięki niemu gra FIFA 17 na konsole Xbox One, systemy PlayStation 4 i komputery PC proponuje graczom realistyczne mecze wyglądające równie, jak w telewizji, a także możliwość odwiedzenia nowych piłkarskich światów i poznania postaci o wyrazistych charakterach, okazujących prawdziwe emocje.

nowe piłkarskie światy:
Silnik Frostbite zezwala na przedstawienie świata piłki w grze FIFA 17 z jeszcze obszerniejszą trosceą o detaly. Dzięki niemu gracze sprawdźą zupełnie nowe miejsca, takie jak tunele prowadzące do szatni, same szatnie, wnętrza samolotów czy biura zarządów klubów.

Realistyczna rozgrywka:
Silnik Frostbite umożliwia przedstawienie graczom wciągającej fabularyzowanej opowieści zezwalającej poznać świat piłki od podszewki i samodzielnie zakosztować emocji towarzyszących sportowcom na boisku i poza nim.

wyraziste, ludzkie postacie:
Silnik Frostbite umożliwia stworzenie postaci wyglądających i zachowujących się bardzo realistycznie tak na boisku, jak i poza nim. Ten ogromny skok jakościowy daje nam nowe możliwości snucia opowieści i zaoferowania wciągającej zabawy każdemu graczowi.

EA SPORTS przedstawia: FIFA 17 DROGA DO SŁAWY
Po raz pierwszy w historii kolekcji FIFA gracze mogą się wcielić w postać Aleksa Huntera — nowej wschodzącej gwiazdy Premier League — i przeżyć piłkarską przygodę tak na boisku, jak i poza nim. Można rozpocząć karierę w dowolnym klubie ligi, pracować pod okiem prawdziwych menedżerów i grać ramię w ramię z wieloma spomiędzy najlepszych piłkarzy na świecie. Gracze poznają w grze FIFA 17 nowe światy, doświadczając na własnej skórze wzlotów i upadków w trakcie obszernej piłkarskiej przygody.

Fabuła:
Tuż przed rozpoczęciem sezonu 2016/17 Alex Hunter, młody obiecujący angielski piłkarz, zaczyna swoją karierę w klubie Premier League. Droga do sławy jest usiana przeszkodami, które musi pokonać. Chłopak o nazwisku sławnym w świecie piłki, pragnący wypracować własną spuściznę. Alex będzie musiał sprostać poważnym wyzwaniom na murawie i podejmować nieprzystępne decyzje poza nią. Dzięki czemu trybowi gracze będą mogli zakosztować życia piłkarza wchodzącego w świat jednej z najkorzystniejszych lig świata.

Kim jest Alex Hunter?
Alex Hunter, chwalony młody talent, inicjuje swoją przygodę w Premier League, pragnąc zostawić swój ślad w angielskiej piłce. Wymagania wobec jednego z najlepszych juniorów ze swego rocznika w szkółce piłkarskiej są wielkie. Noszący znane nazwisko Alex dostaje swoją szansę na najważniejszej scenie świata i tylko od niego zależy, czy ją wykorzysta. Już w młodym wieku Alex okrywa, że on ponadto ma rodzinny talent do gry w piłkę, i ciężko trenuje pod okiem dziadka, aby wyrobić sobie firmę i zrealizować marzenia. Dzisiaj wszystko przed nim — i to w samej Premier League.

Twoje występy. Twoje decyzje. Twoja opowieść.
W trybie „Droga do sławy" występy na boisku oraz decyzje podejmowane poza nim wpływają na karierę Aleksa Huntera w Premier League. Gracze będą podejmowali ważne decyzje przez cały sezon, wpływając na rozwój wydarzeń i stosunek innych do ich postaci.

 • dobór klubu: Możliwość podpisania kontraktu z dowolnym z 20 klubów grających w Premier League w sezonie 2016/17.
 • Interakcje z innymi postaciami: Gracze będą odpowiadali na pytania dziennikarzy i innych postaci, modelując w ten sposób osobowość swojej postaci i wpływając na rozwój wydarzeń.
 • Cele wyznaczane poprzez menedżera: Gracze będą musieli starać się spełniać wymogi menedżera komunikowane przed każdym meczem. Korzystny albo zły występ na boisku może w pokaźnej mierze wpłynąć na przebieg opowieści.
 • cechy i cechy: Wysiłki graczy będą nagradzane punktami, za które będą mogli zwiększać umiejętności piłkarskie Aleksa Huntera.

Realistyczna fabuła:
Tryb „Droga do sławy" to realistyczna opowieść o życiu piłkarza w Premier League. To filmowy świat tworzony przez prawdziwych piłkarzy, obszerne osobowości i wydarzenia, dzięki którym gracze odwiedzą miejsca, w których ich nigdy jeszcze nie było.ZDOMINUJ KAŻDĄ CHWILĘ KAŻDEGO SPOTKANIA

nowe techniki ofensywne:
nowe możliwości w ataku pozwolą graczom budować sytuacje bramkowe i wykańczać je na więcej sposobów niżeli wcześniej.

 • solidne niskie strzały: Nowa mechanika strzałów pozwoli graczom utrzymać piłkę blisko murawy w każdej sytuacji — czy to przy strzale finezyjnym, uderzeniu z woleja czy kropnięciu podbiciem.
 • Uderzenia głową w dół: większe panowanie nad kierunkiem uderzenia pozwala graczom skierować piłkę głową w dół, utrudniając bramkarzowi efektywną interwencję.
 • precyzyjne podanie prostopadłe: Gracze mogą posyłać mocniejsze podania prostopadłe, a także tworzyć więcej okazji bramkowych dzięki pokaźniejszej precyzji takich zagrań.
 • mocne auty bramkowe: pozwalają na rozpoczęcie szybkiej kontry konkretnym i starannym podaniem od bramki.

System aktywnej inteligencji:
Zupełnie nowy system dokonuje analizy ustawienia obu zespołów, powiększa dynamiczność piłkarzy bez piłki i zmienia sposób poruszania się, reagowania i podejmowania decyzji poprzez zawodników.

 • nieustanna analiza sytuacji na boisku: teraz każdy zawodnik analizuje odległość od rywali i ilość dostępnego miejsca, żeby lepiej oceniać możliwości wyprowadzenia ataku.
 • Nowy ruch w ofensywie: Bardziej inteligentni zawodnicy i większa dynamiczność bez piłki stworzy świeże, kreatywne sposoby rozbijania szyków obronnych rywali. Gracze będą mogli korzystać z wybiegania na pozycje przez kilku zawodników równocześnie, markowanych wybiegów, wybiegania na raty czy wymienności pozycji.

Przebudowa starć fizycznych:
Zmieniliśmy sposób rozstrzygania starć fizycznych we wszystkich rejonach boiska. Dzisiaj to gracz ma pełną kontrolę nad zachowaniem piłkarza w trakcie walki o pozycję i piłkę dzięki możliwości skorzystania z nowej mechaniki (przycisku gry fizycznej).

Mechanizm odpychania: Zgłoszona do opatentowania w USA technologia zmienia sposób przyjmowania piłki, dryblowania, walki fizycznej i gry w obronie. W ten sposób rywalizacja o pozycję i piłkę będzie dużo bardziej realistyczna.
nowe starcia fizyczne: Interakcje między piłkarzami ożywają w najdrobniejszych detalach na całym boisku. Gracze przejrzyją realistyczne zasłanianie piłki, zderzenia z bramkarzami, odcinanie rywali od futbolówki i dużo innych zagrań obserwowanych na co dzień na prawdziwych boiskach.
Drybling z pełną ochroną piłki: Nowy mechanizm zastawiania piłki zależny od bliskości rywala pomoże obronić piłkę przed zakusami przeciwników. Piłkarz będzie widział, skąd nadciąga największe zagrożenie, i w razie skorzystania z tej mechaniki w odpowiednim momencie należycie zasłoni piłkę.

Przebudowanie stałych fragmentów gry:
Od rzutów wolnych przez karne po rożne — gracze przejmą całkowitą kontrolę nad wykonywaniem stałych fragmentów gry i będą mogli to robić w swoim oryginalnym stylu.

nowe rzuty karne: Gracze mogą w pełni ruch kontrolować piłkarza podczas rozbiegu, nabiegając na piłkę pod przeróżnymi kątami i z najróżniejszą szybkością. W ten sposób rzuty karne będą bardziej urozmaicone.
nowe rzuty rożne: Nowy system celowania przy rzutach rożnych pozwala skrupulatniej zagrywać piłkę do kolegów z drużyny. Równocześnie gdy piłka wynajdzie się już w powietrzu, zawodnicy będą się inaczej poruszać w polu karnym.
Rzuty wolne: Gracze będą mogli przy rzutach wolnych nabiegać na piłkę na różne sposoby, by wpływać na jej rotację i trajektorię. Dzisiaj można nawet uderzać bezpośrednio na bramkę zewnętrzną stroną stopy, żeby sprytnie podkręcić piłkę wokół muru.
Pełna kontrola nad wrzutami z autu: Gracze mogą przesuwać się wzdłuż linii bocznej, aby wrzucić piłkę z lepszego miejsca, zamarkować wrzut, żeby posłać obrońców rywala w niewłaściwą stronę, a na koniec wrzucić piłkę na wolne pole dla kolegi na dobieg.

TRYBY GRY
Wkrótce przedstawimy bliższe dane na temat pozostałych trybów gry, w tym wirtualnych klubów, FIFA Ultimate Team i trybu kariery.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinię

PODOBNE PRODUKTY

Gry na PS4, Star Wars Battlefront (PS4)
od 69 99

2 oferty

Star Wars Battlefront (PS4)

 • Producent Electronic Arts 
 • PEGI (wiek gracza) 16+ 
 • Gatunek akcja 
 • Wersja językowa polska 
 • EAN 5030946112579, 5900000012728, 5030940121638, 5035228121621, 5030947112578 
Porównaj
Gry na PS4, Battlefield V (PS4)
od 103

6 ofert

Battlefield V (PS4)

 • Producent Electronic Arts 
 • PEGI (wiek gracza) 18+ 
 • Gatunek TPP 
 • Wersja językowa polska 
 • EAN 5030942122282, 5030938123262, 5030942122275 
Porównaj
Gry na PS4, The Sims 4 (PS4)
od 79 90

11 ofert

The Sims 4 (PS4)

 • Producent Electronic Arts 
 • PEGI (wiek gracza) 12+ 
 • Gatunek symulacja 
 • Wersja językowa polska 
 • EAN 5030941122412, 5030933123342, 5030941122658, 5030934123341 
Porównaj
Gry na PS4, Titanfall 2 (PS4)
od 67 99

4 oferty

Titanfall 2 (PS4)

 • Producent Electronic Arts 
 • PEGI (wiek gracza) 16+ 
 • Gatunek akcja 
 • Wersja językowa polska 
 • EAN 5030930116927, 5900000012599, 5035223116912, 5035228116917 
Porównaj
Gry na PS4, Need for Speed (PS4)
od 79

4 oferty

Need for Speed (PS4)

 • Producent Electronic Arts 
 • PEGI (wiek gracza) 12+ 
 • Gatunek wyścigi 
 • Wersja językowa polska 
 • EAN 5030948113734, 5030943113739, 5030947113735, 5030935123173 
Porównaj
Gry na PS4, Need for Speed Rivals (PS4)
od 79

5 ofert

Need for Speed Rivals (PS4)

 • Producent Electronic Arts 
 • PEGI (wiek gracza) 7+ 
 • Gatunek wyścigi 
 • Wersja językowa angielska 
 • EAN 5030946112715, 5030942112276, 5030947111342, 5030932112781, 5035225123161 
Porównaj
Gry na PS4, Star Wars Battlefront Ultimate (PS4)
od 97

2 oferty

Star Wars Battlefront Ultimate (PS4)

 • Producent Electronic Arts 
 • PEGI (wiek gracza) 16+ 
 • Gatunek akcja 
 • Wersja językowa polska 
 • EAN 5035223122005, 5900000012889, 5035224122004, 5030936122014 
Porównaj
Gry na PS4, Burnout Paradise HD Remaster (PS4)
od 74 90

5 ofert

Burnout Paradise HD Remaster (PS4)

 • Producent Electronic Arts 
 • PEGI (wiek gracza) 7+ 
 • Gatunek sportowa 
 • Wersja językowa polska 
 • EAN 0000001142491, 5030933122758, 5030932122759 
Porównaj
Gry na PS4, Star Wars Battlefront 2 (PS4)
od 75

7 ofert

Star Wars Battlefront 2 (PS4)

 • Producent Electronic Arts 
 • PEGI (wiek gracza) 16+ 
 • Gatunek akcja 
 • Wersja językowa polska 
 • EAN 5030938122357, 5030945121619, 5030936122359, 5030944121610 
Porównaj

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.