Menu
Zamknij

Bycie w śmierci - Marcela Mikołaj od 18 47

E-booki

Opis

Trzymająca w napięciu powieść dla miłośników The Last of Us, Westworld, World War Z. Opowieść o czasie, przemianie i śmierci. Czasie, który nie leczy ran. Przemianie świata i ludzi, która jest końcem i początkiem. Śmierci, której wszechpotędze przeciwstawił się jeden człowiek. Bóg umarł. Ostatecznie! Niemartwi są wyobrażeniem odwiecznego marzenia o pokonaniu śmierci i cenie, jaką za to przyjdzie zapłacić. A u podstaw wszystkiego, jako ta największa sprawcza siła, znajduje się to, bez czego nie ma ani życia, ani literatury: miłość. Michał R. Wiśniewski, autor powieści Jetlag i God Hates Poland Największe przerażenie ogarnia nas, kiedy zdamy sobie sprawę z tego, iż ten horror wcale nie jest niemożliwy Teorie spiskowe i walka o autonomię jednostki w chaosie wojny z żywymi trupami. Bezsprzecznie polecam! Krzysztof Korsarz Biliński, Misterium Grozy Żywe trupy są oczywiście wiodącym tematyką powieści. Nie spodziewajcie się jednak hektolitrów krwi. Refleksje, do jakich skłoni was ta książka, okażą się mroczniejsze niż niejeden horror. Szczerze polecam! Andrzej Wardziak, pisarz, autor Infekcji Mikołaj Marcela, specjalista od popkultury, Jamesa Bonda i żywych trupów. Na Uniwersytecie Śląskim wykłada na kierunkach sztuka pisania, filologia polska oraz projektowanie gier i przestrzeni wirtualnej. Autor książek Monstruarium nowoczesne oraz Niemartwi, ciała wasze jak chleb, której akcja osadzona jest w świecie niniejszej powieści.

ISBN: 9788376429380
Kod paskowy: 9788376429380
Autorzy: Marcela Mikołaj
Wydanie: 1
Rok wydania: 2017
Kod wydawcy: 25942
ilość stron: 320
Oprawa: Miękka
PKWiU: 58.11.1
Format: 14.0x20.2
Głębokość (mm): 22
Waga: 0.34
Języki: polski
Grupa towarowa: Książka

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinię

PODOBNE PRODUKTY

E-booki, NIE DAJESZ MI SPAĆ - EBOOK
od 30 36

4 oferty

NIE DAJESZ MI SPAĆ - EBOOK

  • ISBN 9788376424347 
  • Autor Clayton Alice 
  • Wydawnictwo Pascal 
  • Ilość stron 400 
  • Rok wydania 2014 
  • Tematyka romanse i obyczajowe 
Porównaj
E-booki, OPERACJA DAKAR. KULISY NAJBARDZIEJ MORDERCZEGO - EBOOK
od 30 36

4 oferty

OPERACJA DAKAR. KULISY NAJBARDZIEJ MORDERCZEGO - EBOOK

  • ISBN 9788376423579 
  • Autor Jacek Balkan 
  • Wydawnictwo Pascal 
  • Ilość stron 193 
  • Rok wydania 2013 
  • Tematyka literatura faktu 
Porównaj
E-booki, Ebook - Zezia, Giler i Oczak darmowa e-przesyłka
od 26 01

4 oferty

Ebook - Zezia, Giler i Oczak darmowa e-przesyłka

  • ISBN 9788376424286 
  • Autor Agnieszka Chylińska 
  • Wydawnictwo Pascal 
  • Rok wydania 2015 
  • Tematyka dla dzieci i młodzieży 
Porównaj
E-booki, Ebook - Labirynt Lukrecji darmowa e-przesyłka
od 26 01

4 oferty

Ebook - Labirynt Lukrecji darmowa e-przesyłka

  • ISBN 9788376424385 
  • Autor Agnieszka Chylińska 
  • Wydawnictwo Pascal 
  • Rok wydania 2015 
  • Tematyka dla dzieci i młodzieży 
Porównaj
E-booki, Ebook - Zezia i Giler darmowa e-przesyłka
od 26 01

4 oferty

Ebook - Zezia i Giler darmowa e-przesyłka

  • ISBN 9788376424279 
  • Autor Agnieszka Chylińska 
  • Wydawnictwo Pascal 
  • Rok wydania 2015 
  • Tematyka dla dzieci i młodzieży 
Porównaj
E-booki, Z miłością jej do twarzy
od 30 36

4 oferty

Z miłością jej do twarzy

  • ISBN 9788376425047 
  • Autor Nicola Doherty 
  • Wydawnictwo Pascal 
  • Rok wydania 2015 
Porównaj
E-booki, Przypadkowe szczęście
od 26 01

4 oferty

Przypadkowe szczęście

  • ISBN 9788376424552 
  • Autor Abbi Glines 
  • Wydawnictwo Pascal 
  • Rok wydania 2014 
  • Tematyka romanse i obyczajowe 
Porównaj
E-booki, Spróbujmy jeszcze raz
od 26 01

4 oferty

Spróbujmy jeszcze raz

  • ISBN 9788376424439 
  • Autor Abbi Glines 
  • Wydawnictwo Pascal 
  • Rok wydania 2014 
  • Tematyka romanse i obyczajowe 
Porównaj
E-booki, Z tobą się nie nudzę
od 30 36

4 oferty

Z tobą się nie nudzę

  • ISBN 9788376425313 
  • Autor Alice Clayton 
  • Wydawnictwo Pascal 
  • Rok wydania 2015 
Porównaj

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.