Menu
Zamknij

Bycie w śmierci - Marcela Mikołaj od 19 06

E-booki

Opis

Trzymająca w napięciu powieść dla miłośników The Last of Us, Westworld, World War Z. Opowieść o czasie, przemianie i śmierci. Czasie, który nie leczy ran. Przemianie świata i ludzi, która jest końcem i początkiem. Śmierci, której wszechpotędze przeciwstawił się jeden człowiek. Bóg umarł. Ostatecznie! Niemartwi są wyobrażeniem odwiecznego marzenia o pokonaniu śmierci i cenie, jaką za to przyjdzie zapłacić. A u podstaw wszystkiego, jako ta największa sprawcza siła, znajduje się to, bez czego nie ma ani życia, ani literatury: miłość. Michał R. Wiśniewski, autor powieści Jetlag i God Hates Poland Największe przerażenie ogarnia nas, kiedy zdamy sobie sprawę z tego, iż ten horror wcale nie jest niemożliwy Teorie spiskowe i walka o autonomię jednostki w chaosie wojny z żywymi trupami. Bezsprzecznie polecam! Krzysztof Korsarz Biliński, Misterium Grozy Żywe trupy są oczywiście wiodącym tematyką powieści. Nie spodziewajcie się jednak hektolitrów krwi. Refleksje, do jakich skłoni was ta książka, okażą się mroczniejsze niż niejeden horror. Szczerze polecam! Andrzej Wardziak, pisarz, autor Infekcji Mikołaj Marcela, specjalista od popkultury, Jamesa Bonda i żywych trupów. Na Uniwersytecie Śląskim wykłada na kierunkach sztuka pisania, filologia polska oraz projektowanie gier i przestrzeni wirtualnej. Autor książek Monstruarium nowoczesne oraz Niemartwi, ciała wasze jak chleb, której akcja osadzona jest w świecie niniejszej powieści.

ISBN: 9788376429380
Kod paskowy: 9788376429380
Autorzy: Marcela Mikołaj
Wydanie: 1
Rok wydania: 2017
Kod wydawcy: 25942
ilość stron: 320
Oprawa: Miękka
PKWiU: 58.11.1
Format: 14.0x20.2
Głębokość (mm): 22
Waga: 0.34
Języki: polski
Grupa towarowa: Książka

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinię

PODOBNE PRODUKTY

E-booki, OPERACJA DAKAR. KULISY NAJBARDZIEJ MORDERCZEGO - EBOOK
od 30 36

4 oferty

OPERACJA DAKAR. KULISY NAJBARDZIEJ MORDERCZEGO - EBOOK

  • ISBN 9788376423579 
  • Autor Jacek Balkan 
  • Wydawnictwo Pascal 
  • Ilość stron 193 
  • Rok wydania 2013 
  • Tematyka literatura faktu 
Porównaj
E-booki, NIE DAJESZ MI SPAĆ - EBOOK
od 30 36

4 oferty

NIE DAJESZ MI SPAĆ - EBOOK

  • ISBN 9788376424347 
  • Autor Clayton Alice 
  • Wydawnictwo Pascal 
  • Ilość stron 400 
  • Rok wydania 2014 
  • Tematyka romanse i obyczajowe 
Porównaj
E-booki, Mroczne pragnienia
od 26 01

4 oferty

Mroczne pragnienia

  • ISBN 9788376423708 
  • Autor Lisa Renee Jones 
  • Wydawnictwo Pascal 
  • Rok wydania 2014 
Porównaj
E-booki, Chorwacja - Praktyczny przewodnik - Sławomir Adamczak, Katarzyna Firlej-Adamczak
od 43 41

4 oferty

Chorwacja - Praktyczny przewodnik - Sławomir Adamczak, Katarzyna Firlej-Adamczak

  • ISBN 9788376425658 
  • Autor Sławomir Adamczak, Katarzyna Firlej Adamczak 
  • Wydawnictwo Pascal 
  • Ilość stron 651 
  • Rok wydania 2014 
Porównaj
E-booki, Niemcy - Praktyczny przewodnik - Sławomir Adamczak, Katarzyna Firlej-Adamczak
od 43 41

4 oferty

Niemcy - Praktyczny przewodnik - Sławomir Adamczak, Katarzyna Firlej-Adamczak

  • ISBN 9788381030106 
  • Autor Sławomir Adamczak 
  • Wydawnictwo Pascal 
  • Ilość stron 866 
  • Rok wydania 2016 
Porównaj
E-booki, Obniż cukier w 8 tygodni. Przeprogramuj swój organizm - Michael Mosley (EPUB)
od 26 01

4 oferty

Obniż cukier w 8 tygodni. Przeprogramuj swój organizm - Michael Mosley (EPUB)

  • ISBN 9788381033923 
  • Autor Michael Mosley 
  • Wydawnictwo Pascal 
  • Rok wydania 2018 
Porównaj
E-booki, Skazani na wojnę? Czy Ameryka i Chiny unikną pułapki Tukidydesa? - Graham Allison (EPUB)
od 32 10

4 oferty

Skazani na wojnę? Czy Ameryka i Chiny unikną pułapki Tukidydesa? - Graham Allison (EPUB)

  • ISBN 9788381033657 
  • Autor Graham Allison 
  • Wydawnictwo Pascal 
  • Rok wydania 2018 
Porównaj
E-booki, Sztokholm Stiega Larssona. Przewodnik śladami bohaterów Stiega Larssona
od 26 01

4 oferty

Sztokholm Stiega Larssona. Przewodnik śladami bohaterów Stiega Larssona

  • ISBN 9788376423630 
  • Autor Wojciech Orliński 
  • Wydawnictwo Pascal 
  • Rok wydania 2016 
Porównaj
E-booki, Zezia i wszystkie problemy świata (część 3) - Agnieszka Chylińska
od 23 92

4 oferty

Zezia i wszystkie problemy świata (część 3) - Agnieszka Chylińska

  • ISBN 9788376426501 
  • Autor Agnieszka Chylińska 
  • Wydawnictwo Pascal 
  • Rok wydania 2016 
Porównaj

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.