Menu
Zamknij

Zestaw słuchawkowy PDP 051-044-EU-BK Afterglow AG 9 Premium do PS4

Akcesoria PlayStation 4

Opis

AG9 + to najwyższej jakości bezprzewodowy zestaw słuchawkowy dla PlayStation 4 marki PDP, pierwszego producenta akcesoriów do gier wideo. Bez kabli do kontrolera lub konsoli, gracze mogą cieszyć się bezproblemowym i w pełni bezprzewodowym doświadczeniem dzięki dołączonemu przetwornikowi USB.

Zawierające solidne przetworniki neodymowe 50 mm, komplet słuchawkowy proponuje dwa różnorodne tryby audio: Pure Audio i Bass Boost. Sprężysty i wymienny mikrofon wysięgnika z technologią tłumienia szumów i echa zapewnia transparentnie czystą komunikację w trakcie gry online.

Zaprojektowane z myślą o komforcie, kompozycja podzielonego pałąka na głowę i uzupełniające pluszowe nakładki na uszy redukują presję i zmęczenie podczas długich sesji grania. Ciesz się specyficznym oświetleniem pryzmatycznym albo przełącz się w tryb zaciemnienia, żeby podziwiać komplet słuchawkowy hi-tech....

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinię

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.